Etis Lojistik | Hakkımızda | Ortaklık Yapısı

NEGMAR DENİZCİLİK VE YATIRIM A.Ş.

Negmar Denizcilik Yatırım; Türkiye’nin önemli ticari oyuncularından Gübre Fabrikaları T.A.Ş, Nesmal Yatırım Holding A.Ş. ve Etis Denizcilik Yatırım A.Ş. ortaklığıyla, 2008 yılında kuruldu. Anonim şirketler aracılığı ile kara taşımacılığı, arabalı feribot, LPG ile Ro-Ro taşımacılığı alanlarında yatırımlar gerçekleştirdi. Ana faaliyet alanı denizcilik ve lojistik olan Negmar Denizcilik Yatırım, bir üst yatırım şirketi markası olarak faaliyet göstermektedir. Etis Lojistik, Negmar Denizcilik Yatırım'ın lojistik alanındaki ticari markası olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir.

İSTANBULLİNES

İstanbullines 2008 yılında Negmar Grup çatısı altına girmiştir. Başta Ro-Ro taşımacılığı olmak üzere Marmara Denizi’nde “kombine taşımacılık” modeliyle hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Ambarlı-Bandırma hattında tarifeli Ro-Ro taşımacılığı yapan İstanbullines, 2013’te hizmet halkasına Eskihisar-Yalova (Tavşanlı) hattı, hızlı feribotlarla binek araç ve yolcu taşıma hizmetini eklemiştir. Deniz ulaşımındaki standartları yükseltmek için gerçekleştirilen bu girişimle, Marmara’daki araç ve yolcu taşımacılığına yeni bir soluk kazandırmıştır. Eskihisar-Yalova (Tavşanlı) hattında 4 hızlı feribot filosu, Ambarlı-Bandırma hattında ise 2 Ro-Ro filosu ile deniz taşımacılığında hızlı, konforlu, dinamik ve güler yüzlü bir servis anlayışıyla hizmet etmeye devam etmektedir.

NBULKGAS DENİZ İŞLETMECİLİĞİ LTD. ŞTİ.

NBulkgas 2014 yılı sonunda, denizcilik sektöründe uzun yıllar boyunca birçok deneyim ve tecrübe sahibi olmuş bir ekip tarafından, Negmar Grup bünyesinde LPG ve Ro-Ro işletmelerini aynı çatı altına toplayan bir gemi işletme firması olarak kurulmuştur. NBG bünyesinde 4 Feribot, 2 Ro-Ro ve 2 LPG ve gemisi olmak üzere toplam 8 gemiden oluşan filo bulunmaktadır. Yeni inşa, tersane, havuzlama ve devreye alma gibi birçok alanda, deneyimli ekibiyle sektöre danışmanlık ve servis hizmetleri vermektedir. Kalifiye ve tecrübeli ekibiyle gemilerinizin operasyon ve seyirlerini güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. NBG deneyimli ofis ve gemi personelleri sayesinde güvenli ve çevreci operasyonlar sunmaktadır.