Etis Lojistik | Hakkımızda | Kilometre Taşları
milestones-watch-icon
2007

Etis Lojistik, ülke genelinde etkili lojistik çözümler üretmek ve entegre taşımacılık yapmak amacıyla, 2007 yılında kuruldu.

milestones-flag-icon
2008

İlk proje, barter sistemiyle alınan 3 çekici ile Erdek'te başladı.

milestones-ribbon-icon
2009

Etis Lojistik, Gübretaş’ın ülke genelindeki tahmil-tahliye, depolama ve torbalama dahil bütün lojistik hizmetlerini başarılı bir şekilde yürütmeye başladı; kurumla birlikte her yıl taşıma rekorları kırdı. İzmir ve Bandırma projelerine başladı.

milestones-hand-icon
2010

Etis Lojistik, ülkemizin dev firmalarından Gübretaş, Etis Denizcilik Yatırım A.Ş. ve Suudî sermayeli Nesmal Grup ortaklığıyla kurulan Negmar Denizcilik Yatırım A.Ş. çatısı altında yer aldı. Kurumsal yapısını geliştirmeye devam ederek, İzmir Aliağa ve Işıkkent, Samsun, İskenderun, Tekirdağ ve Yarımca bölgelerini açtı.

milestones-bus-all-icon
2011

48 adet çekici ve 82 adet treyler alarak, araç filosunu kurdu.

milestones-build-icon
2012

Gebze bölgesini hizmete açtı.

milestones-build-icon
2013

Ağını hızla genişleten Etis Lojistik, Mersin bölgesini hizmete açtı.

milestones-build-icon
2014

Kemerburgaz, Bursa ve Antalya bölgelerini hizmete açtı.

milestones-build-icon
2015

Kütahya ve Bursa-İnegöl bölgelerini hizmete açtı.

milestones-today-icon
BUGÜN

Etis Lojistik bugün, İstanbul merkez olmak üzere, faaliyetlerini 13 bölgede sürdürmektedir. 1 merkez ofisi, 7 lojistik merkezi, 5 irtibat bürosu ile 81 ilde 3.000 farklı noktaya erişim imkanı ve 25.000 anlaşmalı piyasa tedarikçisi ile Türkiye'nin taşıyıcı gücü konumundadır. Yıllık yaklaşık 5 milyon ton yük taşıma ve günde 4 kez dünyayı dolaşabilme kabiliyeti ile ulusal çapta rekorlar kırmaktadır.

Etis Lojistik, stratejik planlarına uygun olarak kurumsal yapılanmasını tamamlayan, sektörün çok daha güçlü ve etkin oyuncularından biri olmak için çalışmalarını istikrarla sürdürmektedir.

Karayolu, denizyolu, demiryolu taşımacılığı ve liman hizmetlerindeki geniş imkanlarıyla sektörde başarı grafiğini günden güne yükselten Etis Lojistik, kombine taşımcılıkta faaliyetlerine kesintisiz devam etmektedir.