27.09.2016

Etis Lojistik yeni filosuna kavuştu.

Etis Lojistik’ten yapılan açıklamada Deniz taşımacılığında avantajlı kontratlar peşinde olunacağı, kara taşımacılığında ise bulundukları konumu güçlendireceklerini ve ana iş ortaklarıyla faaliyetlerini artırarak devam ettirecekleri kaydedildi.
Açıklamada şöyle denildi: “Bundan sonraki dönemde arz-talep dengesine göre, ticaret hacminin de artmasıyla beraber işlerin de artacağını öngörüyoruz. Kara taşımacılığı tarafında tüketim ve ticaretin artmasıyla stratejik ortakların önemli olacağını ve sektörde bu anlamda güçlü iş ortaklarıyla devam edeceğini düşünüyoruz. ETİS Lojistik olarak yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda da 37 MAN aracı filomuza kattık. Bu yatırımlarımız şirketin operasyonel verimliliğini artırırken, diğer taraftan iş ortaklarımızın beklentilerinin karşılanması bağlamında önemli bir role sahip olacak.
Açıklamada yeni filonun ETİS Lojistik'e katılmasının önemine işaret edilirken 37 aracın tek seferde filoya katıldığını, şirketinin tarihi rekorlarla yakaladığı ivmenin meyvelerini en güzel şekilde vereceğini ve ETİS'in daha güzel yerlere geleceği kaydedildi.
ETİS Lojistik'in yeni araç filosunun teslim töreninde MAN Bölge Satış Koordinatörü Nihat Özmen Ayhan, günün anısına ETİS Lojistik yöneticilerine plaket sundu.